siparis@elazigmarket.com

0532 617 75 18
Üye Girişi
 

Kategoriler
 

Markalar
Köylü Malı
Akpa Şavak Peynirleri
Çeloğlu Peynirleri
Şavak Tulum Peyniri
Salamura Peynir
Elmar Yazılım
Possify
El Yapımı Yöresel
Velioğlu
BELEN
 

Hakkımızda

www.elazigmarket.com 2006 yılında organik ve yöresel ürün satışı yapmak amacıyla kurulmuş e-ticaret sitesidir. 2006 yılında faaliyetlerinde başlayan www.elazigmarket.com sitesinde, tulum peyniri, salamura peynir, taze peynir, organik tereyağı, dut pestili ve pekmezi, üzüm pestili ve pekmezi, cevizli orcik çeşitleri, organik yumurta, köy ekmeği (eşikili ve yufka), şekerli peynirli ekmek, 8 köşe şapka, Elazığ Gakkoş kıyafeti büyük ve çocuklar için, Elazığspor forması ve çeşitleri, bindallı, kına gecesi kıyafetleri, yumurta topuk ayakkabılar, kurutmalık biberler, ağın leblebisi, salça, kofik biber ve patlıcan vb yüzlerce çeşit organik köylü ürünleri satarak Türkiye'de organik ürün arayanların birinci adresi olmuştur. 

www.elazigmarket.com satışını yaptığı ürünlerin hiç birini fabrikasyon ve katkılı madde bulunmamaktadır. e-ticaret satışlarımız ile Türkiye'nin her bölgesine ürün göndermekteyiz.

www.elazigmarket.com web sitesindeki satışlar kredi kartı, havale ve eft sistemleri ile gerçekleşmektedir. 

Eski zamanlarda damaklarda kalan tatları yeniden tatmak istiyorsanız sizleri www.elazigmarket.com sitemizden alış verişyapmaya davet ediyoruz.

www.elazigmarket.com web sitesinde ürünlerimizi köylerden tedarik ettiğimizden dolayı siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Sayfalar
İletişim
Gizlilik ve Güvenlik
Satış Sözleşmesi
Garanti ve İade Koşulları
Teslimat Koşulları
Tulum Peyniri Yapımı
Karakovan Balı Nedir?
Cevizli Üzüm Orciği Yapımı
Dut Pekmezi Nasıl Yapılır?
Üzüm Pekmezi Nasıl Yapılır?
Koyun Peyniri Nasıl Yapılır?
Keçi Peyniri Nasıl Yapılır?
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
Hakkımızda
Derili Tulum Peyniri
Deneme Sayfa
 

Döviz Kurları
 
Alış
Satış
7,39
7,41
9,00
9,02
 

Hakkımızda - Banka Hesapları - Mesafeli Satış Sözleşmesi - Üyelik Sözleşmesi - Gizlilik Sözleşmesi - Garanti ve İade Koşulları
 
Copyright ©2005 Elazığ Market