Hakkımızda

www.elazigmarket.com 2006 yılında organik ve yöresel ürün satışı yapmak amacıyla kurulmuş e-ticaret sitesidir. 2006 yılında faaliyetlerinde başlayan www.elazigmarket.com sitesinde, tulum peyniri, salamura peynir, taze peynir, organik tereyağı, dut pestili ve pekmezi, üzüm pestili ve pekmezi, cevizli orcik çeşitleri, organik yumurta, köy ekmeği (eşikili ve yufka), şekerli peynirli ekmek, 8 köşe şapka, Elazığ Gakkoş kıyafeti büyük ve çocuklar için, Elazığspor forması ve çeşitleri, bindallı, kına gecesi kıyafetleri, yumurta topuk ayakkabılar, kurutmalık biberler, ağın leblebisi, salça, kofik biber ve patlıcan vb yüzlerce çeşit organik köylü ürünleri satarak Türkiye'de organik ürün arayanların birinci adresi olmuştur. 

www.elazigmarket.com satışını yaptığı ürünlerin hiç birini fabrikasyon ve katkılı madde bulunmamaktadır. e-ticaret satışlarımız ile Türkiye'nin her bölgesine ürün göndermekteyiz.

www.elazigmarket.com web sitesindeki satışlar kredi kartı, havale ve eft sistemleri ile gerçekleşmektedir. 

Eski zamanlarda damaklarda kalan tatları yeniden tatmak istiyorsanız sizleri www.elazigmarket.com sitemizden alış verişyapmaya davet ediyoruz.

www.elazigmarket.com web sitesinde ürünlerimizi köylerden tedarik ettiğimizden dolayı siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.